Nastřelování náušnic Brno

S velkou radostí oznamujeme, že se nám podařilo najít nové odpovídající prostory pro nastřelovaní náušnic. Navštívit nás můžete v v dětském centru Duhový ráj v Brně Lesné. První termín posouvá na začátek měsíce října. Zářijový termín by významně poznamenal provoz naší ordinace. Nejprve budou osloveny klientky, které se registrovali již před prázdninami a během nich. Teprve potom bude otevřen formulář pro další zájemce.

Nastřelování náušnic v Brně

Vzhledem k vysoké poptávce o nastřelování náušnic v Brně pí.Šperlovou jsme se před lety rozhodli zavítat občas do Brna (Zábrdovic). Termíny jsou nepravidelné a konají se v periodě 1-3 měsíců. Pravidelný termín nejsme schopni nabídnout, ohrozilo by to provoz ordinace na Andělu. Na této straně je vždy uveden orientační termín (měsíc), kdy se nastřelování bude konat. Tento termín není závazný a nelze ho nijak vymáhat. Pokud to časové možnosti nedovolí, je předpokládaný termín posunut. Proto prosím se přihlašujte pouze v případě, že vám nevadí tento systém objednání. 

Jak se mám přihlásit?

K přihlášení na nastřelení vyplňte níže uvedený rezervační formulář na této straně, kterým se dostanete do databáze zájemců. Jakmile bude vypsán termín, budete včas vyrozuměna a vaší rezervaci buď potvrdíte, nebo zrušíte. Reakci na to, že jste přihlášeny, nezasíláme. Jste v databázi a budete informovány via mail, buď budete mít stále zájem nebo rezervaci zrušíte :-) Pokud jste správně uvedla mail, tak systém pracuje spolehlivě. Důležité dotazy zasílejte via mail ne v rezervačním formuláři.

Kdy se NEmám přihlašovat?

Je-li dcera mladší 4 měsíců věku, miminka objednáváme k nastřelení od tohoto věku a starší. Nezapisujte se na seznam zájemců, pokud očekáváte objednání na určitý datum nebo do týdne. Pokud Vám tedy nabídka našich služeb nevyhovuje, nezapisujte se nebo se objednejte na vámi zvolený termín do ordinace Anděl (Praha). Bohužel lepší termíny nejsme v Brně schopni zajistit a říkáme to předem! (Tento odstavec uvádím především z toho důvodu, že jednou za pár měsíců se objeví maminka, která na mě  hystericky ječí do telefonu, že přihlásila na termín a měsíc se nic neděje a vulgárně nás posílá s službami do jistých míst. Takto opravdu ne, dělám pro maminky z Brna co mohu a dělám to ráda, ale vše má své meze. Tak prosím, kdo čeká více, než jsem schopná nabídnout, ať se nepřihlašuje. :o) děkuji L.M.Š.)

Kam mám přijít?

Najdete nás v dětském  LEMUR CENTRUM,  Zábrdovická 2, Židelnice - Zábrdovice -  Brno. MAPA Centrum je plně vybaveno pro děti, občerstvení včetně dětské stravy, herny, zázemí, výtah. Parkování je možné v okolních ulicích, vedle kostela a okolí Vojenské nemocnice.

Kolik to stojí a jaké náušnice nabízíte?

Ceny jsou stejné, jako v našich provozovnách. Podrobný ceník naleznete zde. Vzhledem k zvýšeným režijním nákladům (doprava, ubytování, nájem) účtujeme dopravné ve výši 80 - 110,- Kč (dle počtu klientů). Náušnice přivezeme takové, které si předem vyberete, až budeme řešit hodinu objednání. Pokud máte zájem o trvalé náušnice, nezapomeňte je včas objednat, abychom je přivezli.

Co bych měla ještě vědět?

Upozorňujeme, že kapacita klientek je částečně omezena, stejně tak realizace termínu je podmíněna minimálním počtem zájemců (8 dětiček, slečen či dam). Termíny v Brně realizujeme zhruba jednou za dva až tři měsíce. Podrobnosti o nastřelovaní náušnic, náušničkách a péči naleznete v příslušné sekci na našich stránkách. Prosíme maminky, aby nepsaly dotazy kdy přesně bude nastřelování v Brně. Jakmile se ho dozvím, vždy ho ten samý den uvádím na webu. Opravdu ho netajím :o) Pokud je napsán nějaký měsíc, znamená to, že v tomto měsíci se do Brna chystáme. Přesné datum znám cca 3 týdny předem, někdy bohužel jen týden dopředu. Děkuji za pochopení :o))

Jsem přihlášená a nic se neděje...

Termín je znám obvykle 3 týdny předem, někdy jen týden. Vždy se ho snažím vypsat na stránky co nejdříve, ovšem přesnou hodinu objednání vyřizujeme až týden před realizací termínu. Proč? jelikož jde z 99% o děti a já sama jsem jako vy také maminkou, tak dětské nemoci nám velmi často dělají čáru přes rozpočet. Proto objednáváme týden předem, čímž nám odpodnou nemocní a naopak doléčující mohou čekat na poslední chvíli zda se nakonec zúčastní.

Další varianta je, že vám žádný mail nepřišel jelikož jste špatně mail napsali. Obvykle když s email mail vrací, vyzkouším jeho možnosti a většinou to dojde :-)

OOOOOOOOOOOOOOOOOO

Formulář pro zapsání na seznam zájemců na nastřelení náušnic v Brně. 

Vzhledem k tomu, že poptáváme nové prostory (Lemur uzavřel provozovnu) tak další zájemce o zapsání na seznam zájemců nepřijímáme. Jakmile budeme mít vhodné prostory, ihned formulář otevřeme.


Prosím, důkladně se seznamte s našimi službami! Do Brna jezdíme jednou za měsíc až dva, proto se zapisujete nejprve na seznam a jakmile bude znám termín v Brně, tak budete osloveni, neobjednáváte se tedy na Vámi určený den a hodinu! Formulář není určen pro dotazy, ty zasílejte via mail.