Nastřelování náušnic Brno

Termín pro Brno je 30.1.2018 zájemci se mohou objednat.


Jak se mám přihlásit?

K přihlášení na nastřelení vyplňte níže uvedený předrezervační formulář, kterým se dostanete do databáze zájemců. Jakmile bude vypsán termín, budete včas vyrozuměna a vaší rezervaci buď potvrdíte, nebo zrušíte. Reakci na to, že jste přihlášeny, nezasíláme. Jste v databázi a budete informovány :-) Pokud jste správně uvedla mail, tak systém pracuje spolehlivě. Důležité dotazy zasílejte via mail ne v rezervačním formuláři.

Kam mám přijít?

Najdete nás v dětském  LEMUR CENTRUM,  Zábrdovická 2, Židelnice - Zábrdovice -  Brno. MAPA Centrum je plně vybaveno pro děti, občerstvení včetně dětské stravy, herny, zázemí, výtah. 

Kolik to stojí a jaké náušnice nabízíte?

Ceny jsou stejné, jako v našich provozovnách. Podrobný ceník naleznete zde. Vzhledem k zvýšeným režijním nákladům (doprava, ubytování, nájem) účtujeme dopravné ve výši 60-110,-Kč (dle počtu klientů). Náušnice přivezeme takové, které si předem vyberete.. Pokud máte zájem o trvalé náušnice, nezapomeňte je včas objednat, abychom je přivezli.

Co bych měla ještě vědět?

Upozorňujeme, že kapacita klientek je částečně omezena, stejně tak realizace termínu je podmíněna minimálním počtem zájemců (8 dětiček, slečen či dam). Termíny v Brně realizujeme zhruba jednou za dva až tři měsíce. Podrobnosti o nastřelovaní náušnic, náušničkách a péči naleznete v příslušné sekci na našich stránkách. Prosíme maminky, aby nepsaly dotazy kdy přesně bude nastřelování v brně. Jakmile se ho dozvím, vždy ho ten samý den uvádím na webu. Opravdu ho netajím :o) Pokud je napsán nějaký měsíc, znamená to, že v tomto měsíci se do Brna chystáme. Přesné datum znám cca 3 týdny předem, někdy bohužel jen týden dopředu. Děkuji za pochopení :o))

Jsem přihlášená a nic se neděje...

Termín je znám obvykle 3 týdny předem, někdy jen týden. Vždy se ho snažím vypsat na stránky co nejdříve, ovšem přesnou hodinu objednání vyřizujeme až týden před realizací termínu. Proč? jelikož jde z 99% o děti a já sama jsem jako vy také maminkou, tak dětské nemoci nám velmi často dělají čáru přes rozpočet. Proto objednáváme týden předem, čímž nám odpodnou nemocní a naopak doléčující mohou čekat na poslední chvíli zda se nakonec zúčastní.

Další varianta je, že vám žádný mail nepřišel jelikož jste špatně mail napsali. Obvykle když s email mail vrací, vyzkouším jeho možnosti a většinou to dojde :-)

OOOOOOOOOOOOOOOOOO

V případě zájmu se prosím objednejte. Případné další dotazy Vám rádi zodpovíme, které zasílejte via mail, ne do předrezervačního formuláře, systém je pak zařadí do příslušného "chlívku" a dotaz se ke mně nedostane.

Formulář pro zapsání na seznam zájemců na nastřelení náušnic v Brně. 

Prosím, důkladně se seznamte s našimi službami! Do Brna jezdíme jednou za měsíc až dva, proto se zapisujete nejprve na seznam a budete před termínem osloveni, neobjednáváte se tedy na Vámi určený den a hodinu! Formulář není určen pro dotazy, ty zasílejte via mail.