Nastřelování náušnic Brno

Nastřelování náušnic v Brně

 služba je pozastavena 

Ani nyní v zimě NEMÁME bližší informace, kdy se do Brna podíváme. ANI TELEFONICKY VÁM NEŘEKNEME NOVÉ NFORMACE. Pracoviště v Brně, kde jsme působili, pod tlakem pandemie zaniklo. Nabídky vhodných prostor k občasnému pronájmu přijímáme.

ooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo

Další plánovaný termín v Brně je 13.3.2020. Přihlášené klienty Vyzýváme mailem pořadí v jakém se přihlásili. Pokud jste nedostali email, tak nejste ještě na řadě.

Vzhledem k vysoké poptávce o nastřelování náušnic v Brně pí.Šperlovou jsme se před lety rozhodli zavítat občas do Brna. Termíny jsou nepravidelné a konají se v periodě 1-3 měsíců. Pravidelný termín nejsme schopni nabídnout, ohrozilo by to provoz ordinace na Andělu. Na této straně je vždy uveden orientační termín (měsíc), kdy se nastřelování bude konat. Tento termín není závazný a nelze ho nijak vymáhat. Pokud to časové možnosti nedovolí, je předpokládaný termín posunut. Počítejte tedy s delší čekací dobou. Pokud Vám naše nabídka služeb nevyhovuje (delší čekací doba), tak prosím nevyplňujte formulář. Proto se prosím přihlašujte pouze v případě, že vám nevadí tento systém objednání a vcelku významná čekací doba!

Jak se mám přihlásit?

K nastřelení je nutno se zapsat u nás nikoliv v Duhovém ráji. K přihlášení na nastřelení vyplňte níže uvedený rezervační formulář na této straně, kterým se dostanete do databáze zájemců. Jakmile bude vypsán termín, budete včas vyrozuměna a vaší rezervaci buď potvrdíte, nebo zrušíte. Reakci na to, že jste přihlášeny, nezasíláme. Jste v databázi a budete informovány via mail, buď budete mít stále zájem nebo rezervaci zrušíte :-) Pokud jste správně uvedla mail, tak systém pracuje spolehlivě. Důležité dotazy zasílejte via mail ne v rezervačním formuláři.

Kdy se NEmám přihlašovat?

Je-li dcera mladší 4 měsíců věku, miminka objednáváme k nastřelení od tohoto věku a starší. Nezapisujte se na seznam zájemců, pokud očekáváte objednání na určitý datum nebo do týdne. Pokud Vám tedy nabídka našich služeb nevyhovuje, nezapisujte se nebo se objednejte na vámi zvolený termín do ordinace Anděl (Praha). Bohužel lepší termíny nejsme v Brně schopni zajistit. (Tento odstavec uvádím především z toho důvodu, že jednou za pár měsíců se objeví maminka, která na mě  hystericky ječí do telefonu, že přihlásila na termín a měsíc se nic neděje a vulgárně nás posílá s službami do jistých míst. Takto opravdu ne, dělám pro maminky z Brna co mohu a dělám to ráda, ale vše má své meze. Tak prosím, kdo čeká více, než jsem schopná nabídnout, ať se nepřihlašuje! :o) děkuji L.M.Š.)

Kam mám přijít?

Najdete nás v dětském  centru DUHOVÝ RÁJ,  Okružní 433/1, 638 00 Brno-sever. MAPA Centrum je plně vybaveno pro děti, občerstvení včetně dětské stravy, herny, zázemí. Parkování je možné přímo před budovou. Nyní je složitější příjezd, směrem od Lidlu bývá silnice z důvodu stavby občas zavřená, k centru se dostanete přes čerpací stanici, kde je další příjezdová cesta.

Kolik to stojí a jaké náušnice nabízíte?

Ceny jsou stejné, jako v našich provozovnách. Podrobný ceník naleznete zde. Vzhledem k zvýšeným režijním nákladům (doprava, ubytování, nájem) účtujeme dopravné ve výši 80 - 110,- Kč (dle počtu klientů). Náušnice přivezeme takové, které si předem vyberete, až budeme řešit hodinu objednání. Pokud máte zájem o trvalé náušnice, nezapomeňte je včas objednat, abychom je přivezli.

Co bych měla ještě vědět?

Upozorňujeme, že kapacita klientek je částečně omezena, stejně tak realizace termínu je podmíněna minimálním počtem zájemců (8 dětiček, slečen či dam). Termíny v Brně realizujeme zhruba jednou za dva až tři měsíce. Podrobnosti o nastřelovaní náušnic, náušničkách a péči naleznete v příslušné sekci na našich stránkách. Prosíme maminky, aby nepsaly dotazy kdy přesně bude nastřelování v Brně. Jakmile se ho dozvím, vždy ho ten samý den uvádím na webu. Opravdu ho netajím :o) Pokud je napsán nějaký měsíc, znamená to, že v tomto měsíci se do Brna chystáme. Přesné datum znám cca 3 týdny předem, někdy bohužel jen týden dopředu. Děkuji za pochopení :o))

Jsem přihlášená a nic se neděje...

Mail s informacemi kdy a kam se máte dostavit Vám přijde ve chvíli kdy jste na řadě. Termín je znám obvykle 3 týdny předem, někdy jen týden. Vždy se ho snažím vypsat na stránky co nejdříve, ovšem přesnou hodinu objednání vyřizujeme až týden před realizací termínu. Proč? jelikož jde z 99% o děti a já sama jsem jako vy také maminkou, tak dětské nemoci nám velmi často dělají čáru přes rozpočet. Proto objednáváme týden předem, čímž nám odpadnou nemocní a naopak doléčující mohou čekat na poslední chvíli zda se nakonec zúčastní. 

Další varianta je, že vám žádný mail nepřišel jelikož jste špatně mail napsali. Obvykle když s email mail vrací, vyzkouším jeho možnosti a většinou to dojde :-)

OOOOOOOOOOOOOOOOO

Momentálně nemá smysl se do pořadníku zapisovat. Včkejte na obnovení služeb v Brně. Kdy bohužel nevíme...zeptejte se viru :-(


Formulář pro zapsání na seznam zájemců na nastřelení náušnic v Brně. 

Prosím, důkladně se seznamte s našimi službami! Do Brna jezdíme jednou za měsíc až dva, proto se zapisujete nejprve na seznam a jakmile bude znám termín v Brně, tak budete osloveni, neobjednáváte se tedy na Vámi určený den a hodinu! Formulář není určen pro dotazy, ty zasílejte via mail.

FORMULÁŘ NEVYPLŇUJTE!!!