Kontaktujte nás

AMBULANCE  ANDĚL

Nastřelování náušnic BANY 

LenkaMarie Šperlová, Mgr.

Ženské domovy, 2.patro, dv.č. 2.085

Ostrovského 253, 15000 Praha 5

Bankovní spojení 777900200/2010

POZOR!!! DO 9/2021  je UZAVŘENÝ VÝSTUP METRA směr Na Knížecí, použijte výstup metra směr OC Anděl. POČÍTEJTE TAK SE ZDRŽENÍM!!

Ordinační hodiny jsou čistě ORIENTAČNÍ

ČTĚTE HYGIENICKÝ STANDARD Covid-19

Pondělí  7:00 - 16:00

Úterý      7:00 - 14:00

Středa    7:00 - 15:00

Čtvrtek   7:00 - 13:00

Pátky neordinujeme.

Pracovní doba je pohyblivá dle objednávek, volat můžete kdykoliv.

+420 777 900 169

Zmeškaná volání vyřizujeme jakmile je to možné

777900169@email.cz

Objednávky a jejich omluvy přijímáme pouze telefonicky, nekomunikujeme žádnými komerčními kanály (Mess, WA, Skype aj. SMS pouze omluvy, s pacienty si sms nepíši!!)

IČ 67963285

před TELEFONICKÝM objednáním ČTĚTE prosím podrobné informace k objednání a hygienický standard COVID-19.

Objednáním se k aplikaci náušnic souhlasíte s podmínkami uvedenými v hygienickém standardu COVID-19

Informace k objednání 

pro toho kdo chce vědět další podrobnosti, aby nám nemusel s dotazy pětkrát volat :-)  (předpandemické info, ale v mnohém aktuální)

Termín a místo objednání

Primárně a automaticky objednáváme do ordinace Praha Anděl.

Na všech provozovnách náušničky aplikuje Mgr. Lenka-Marie Šperlová, které se přímo dovoláte na uvedený telefonní kontakt. Objednat se můžete telefonicky (SMS, Mess, WhatsApp a jiné komunikační kanály nereagujeme, rádi vás uslyšíme). V nastřelovací dny se dovoláte malinko hůře, věnujeme se klientkám. Po skončení ordinace voláme vždy nazpět, netřeba volat dokola :-) 

Termíny nemáme přeplněné, pokud jste alespoň trochu flexibilni, stačil volat dvs tydny pred plánovaným terminem. Objednáváme od 7 hodin, kojence a mladší batolátka objednáváme maximálně do 14 hod (odpoledne již nejsou tak trpělivé). Tatínci se musí časově přizpůsobit dceři - je možnost přijít ráno a pak tatínek může do práce. Opravdu nemůžeme objednávat všechny na 11 hodinu, až se vyhajáme ;) Uvítáme spolupráci maminek, že budou ochotné si výjimečně přivstat. Výtky, že budou muset vzbudit mimčo, opravdu nejsou adekvátní. Mimi to ráno dávají naopak skvěle, cestou k nám si dají dvacet a od nás taky. Navíc tato vzbuzená miminka spolupracují nejlépe. Jsme ordinace, pracujeme tedy od 7 ráno do odpoledne nikoli od oběda do noci ;-) Sourozenci mohou přijít s vámi, máme hrací kobereček. Babičky, tety a Hujerovi se vejdou také ;o)

Info o nastřelování náušnic

Před návštěvou naší ordinace doporučujeme přečíst  veškeré informace o nastřelování náušnic. Informace o péči po nastřelení náušnic dostávají naši klienti v ordinaci a pak mailem - pokud ho vyplní čitelně. Personál není v bílém nemocničním oděvu, máme bílé pouze kalhoty a barevný top nebo halenu se zvířátky ;o)

Bezbariérový přístup  - kočárky

v budově je prostorný výtah, kam se vejde i kočárek pro dvojčata. S kočárky nelze vjíždět do ordinace ani její předsíňky (zavazuje nás k tomu provozní řád schválený Hygienickou stanicí hl.m. Prahy), zanecháváme je ve veřejné čekárně - chodbě. Stejně tak se do ordinace přezouváme - návleky. Kočárky je možno zamknout vlastním zámkem k zábradlí vedle vchodu do ordinace.

Pro vstup do ordinace s kočárky ani s boty u nás neexistují výjimky! Což předpokládám, že většina chápe = hygienické normy ;)  

Omluva termínu, platba za služby

Omluvy přijímáme pouze telefonicky nebo formou sms (NE mailem!) a prosíme co nejdříve, jakmile tuto skutečnost zjistíte, protože máme maminky náhradnice a ony jsou připraveny na startovní čáře :o) 

Neomluvené klienty a omluvy těsně před sjednaným termínem, již opětovně neobjednáváme! Nevyužitý a neomluvený termín je zpoplatněn smluvní pokutou 400,-Kč.

Platební karty nepřijímáme. Ranní pacienty prosíme o malé bankovky. Bankovky hodnot 2000 a 5000 nejsme schopni brzy ráno rozměňovat, ale nůžky máme ;o) 

Kdy NEobjednávat k nastřelení

Je-li dítě mladší 4 měsíců,  při nemoci a teplotě nad 37,2°C (školkové frkání nevadí), den před a tři dny po očkování, v době sociální separace (dítko pláče, jen se na něj někdo cizí podívá). Ve věku mezi 1-2 rokem musí maminky počítat s tím, že holčičky u tečkování moc nespolupracují, nechtějí si nechat sáhnout na ucho a my na něj opravdu musíme sáhnout :). Zvažte objednání v tomto věku, pokud je dítě odtažité. Očkování není k nastřelení vyžadováno, při neočkování ze zdravotních důvodů konzultujte nastřelení se svým lékařem, při neočkování ze svého přesvědčení, je rozhodnutí o nastřelení stejné, jako rozhodnutí o neočkování a je na rozhodnutí rodičů. Obecně není žádná přímá souvislost mezi očkováním a nastřelením. Omezení po nastřelení nejsou téměř žádná.

Parkování aut 

je možné za budovou Ženských domovů v ulici Za Ženskými domovy, jsou to parkoviště směrem k vlakovému nádraží, poplatek 30kč/hod, také je možné parkovat v okolních ulicích na  placených zónách (časově náročné místo najít) nebo kryté parkoviště OC Nový Smíchov (min. 12min pěšky k nám, 1h zdarma). Pokud k nám pojedete autem, je NUTNÉ počítat s nárazovým hustým provozem zejména v okolních ulicích a mít tak dostatečnou časovou rezervu.

MHD

Ordinace je na příhodném uzlu hromadné dopravy Anděl - Na Knížecí. "M" Anděl výstup Na Knížecí, východ Ženské domovy, který není bezbariérový (bezbariérový je výstup z "M" směr Anděl). POZOR!!! DO 9/2021 je UZAVŘENÝ VÝSTUP METRA směr Na Knížecí, použijte výstup metra směr OC Anděl. POČÍTEJTE TAK SE ZDRŽENÍM!!

Okolí

V přízemí budovy se nachází restaurace (jídelní židličky), nejbližší park Sady na Skalce je v ulici Kováků, dále pak nad OC Nový Smíchov Park Sacré Coeur (dětské hřiště), dále pak na Štefánikově ul. Portheimka a přilehlý park na Nám. 14.října - všude se dá kočárkovat. 

Detašované pracoviště Brno 

Židenice-Zábrdovice

Nastřelování v Brně je z důvodu problematiky Covid-19 pozastaveno!

místo, kde jsme působili bohužel nepřekonalo pandemii. Služby budou obnoveny po zajištění vhodných prostor. 

Přijímáme nabídky pronájmu prostor v Brně.

Do Brna jezdíme jednou za dva měsíce a k objednání je nutno se zapsat na pořadník klientek  

Duhový ráj

Okružní 433/1, 638 00 Brno-sever

+420 777 900 169

777900169@email.cz


Detašované pracoviště Praha 6 - Řepy

Provoz přerušen. Místo bylo pouze 15 min od naší stálé ordinace, což není zas až taková výhoda. Smysl by detaše měla na druhém konci Prahy. Po letech jsme se  tedy s Řepskou provozovnou rozloučili. Třeba se někdy zase vrátíme.