Kontaktujte nás

ORDINACE  ANDĚL

Nastřelování náušnic BANY

LenkaMarie Šperlová, Mgr.

Ženské domovy, 2.patro

Ostrovského 253/3, 15000 Praha 5 

Bankovní spojení 777900200/2010

Ordinační hodiny - orientačně

Pondělí  7:00 - 12:00

Úterý 7:00 - 16:00

Středa 7:00 - 15:00

Čtvrtek 7:00 - 14:00

Pracovní dny a doba je pohyblivá dle objednávek! Nejsme denně do 16 hodin. Pátky neordinujeme.

+420 777 900 169

Zmeškaná volání vyřizujeme jakmile je to možné

777900169@email.cz

Nejsme on-line, maily vyřizujeme po ordinaci

IČ 67963285

před objednáním ČTĚTE prosím podrobné informace k objednání, které naleznete níže, objednejte se telefonicky

Objednejte se k nastřelení náušnic

Před objednáním doporučujeme přečíst základní informace o objednání (níže) a o nastřelování náušnic. Mailové objednávky zpracováváme po skončení ordinace, nejde o on-line systém. Upřednostňujeme volání.

Informace k objednání

Termín a místo objednání

Primárně a automaticky objednáváme do ordinace Praha Anděl. VŽDY do telefonu opakujeme adresu, datum a hodinu objednání, aby nedošlo k omylu. 

Na všech provozovnách náušničky aplikuje Mgr. Lenka-Marie Šperlová, které se přímo dovoláte na uvedený telefonní kontakt. Objednat se můžete telefonicky, mailem nebo níže uvedeným formulářem (na SMS, Mess, WhatsApp a jiné komunikační kanály nereagujeme). V nastřelovací dny se dovoláte malinko hůře, věnujeme se klientkám. Po skončení ordinace voláme vždy nazpět, netřeba volat dokola :-) Stejně tak maily vyřizujeme po skončení ordinace! Prosím, nečekejte odpovědi na mail do pár minut či hodin!!! Pracujeme s lidmi ne s PC, proto můžeme mít prodlevu v odpovědi. 

Termíny nemáme přeplněné, proto objednáváme maximálně na měsíc dopředu. Objednáváme od 7 hodin, kojence a mladší batolátka objednáváme maximálně do 14 hod (odpoledne nejsou již tak trpělivé). Tatínci se musí časově přizpůsobit dceři - je možnost přijít ráno a pak tatínek může do práce. Opravdu nemůžeme objednávat všechny na 11 hodinu, až se vyhajáme ;) Uvítáme spolupráci maminek, že budou ochotné si výjimečně přivstat. Výtky, že budou muset vzbudit mimčo, opravdu nejsou adekvátní. Ono to totiž mimi dá naprosto skvěle, cestou k nám si dá 20 a od nás taky. Navíc tato vzbuzená miminka spolupracují nejlépe. Jsme ordinace, pracujeme tedy od 7 ráno do odpoledne nikoli od oběda do noci ;-) Sourozenci mohou přijít s vámi, máme hrací kobereček. Babičky, tety a Hujerovi se vejdou také ;o)

Info o nastřelování náušnic

Před návštěvou naší ordinace doporučujeme přečíst  veškeré informace o nastřelování náušnic. Informace o péči po nastřelení náušnic dostávají naši klienti v ordinaci a pak mailem - pokud ho vyplní čitelně. Personál není v bílém nemocničním oděvu, máme bílé pouze kalhoty a barevný top nebo halenu se zvířátky ;o)

Bezbariérový přístup  - kočárky

v budově je prostorný výtah, kam se vejde i kočárek pro dvojčata. S kočárky nelze vjíždět do ordinace ani její předsíňky (zavazuje nás k tomu provozní řád schválený Hygienickou stanicí hl.m. Prahy), zanecháváme je ve veřejné čekárně - chodbě. Stejně tak se do ordinace přezouváme - návleky. Kočárky je možno zamknout vlastním zámkem k zábradlí u vchodu do ordinace.

Pro vstup do ordinace s kočárky ani s boty u nás neexistují výjimky! Což předpokládám, že většina chápe = hygienické normy ;)  

Omluva termínu, platba za služby

Omluvy přijímáme pouze telefonicky nebo formou sms (NE mailem) a prosíme co nejdříve, jakmile tuto skutečnost zjistíte, protože máme maminky náhradnice a ony jsou připraveny na startovní čáře :o) 

Neomluvené klienty a omluvy pár minut před sjednaným termínem, již opětovně neobjednáváme! 

Platební karty nepřijímáme. Ranní pacienty prosíme o malé bankovky. Bankovky hodnot 2000 a 5000 nejsme schopni ráno rozměňovat, ale nůžky máme ;o) 

Kdy NEobjednávat k nastřelení

Je-li dítě mladší 4 měsíců,  při nemoci a teplotě nad 37,2°C (školkové frkání nevadí), den před a tři dny po očkování, v době sociální separace (dítko pláče, jen se na něj někdo cizí podívá). Ve věku mezi 1-2 rokem musí maminky počítat s tím, že holčičky u tečkování moc nespolupracují, nechtějí si nechat sáhnout na ucho a my na něj opravdu musíme sáhnout :). Zvažte objednání v tomto věku, pokud je dítě odtažité. Očkování není k nastřelení vyžadováno, při neočkování ze zdravotních důvodů konzultujte nastřelení se svým lékařem, při neočkování ze svého přesvědčení, je rozhodnutí o nastřelení stejné jako rozhodnutí o neočkování a je na rozhodnutí rodičů. Obecně není žádná přímá souvislost mezi očkováním a nastřelením. Omezení po nastřelení nejsou téměř žádná.

Parkování aut 

je možné za budovou Ženských domovů v ulici Za Ženskými domovy, jsou to parkoviště se žlutou závorou, poplatek 30kč/hod, také je možné parkovat v okolních ulicích na oranžových placených zónách (časově náročné místo najít) nebo kryté parkoviště OC Nový Smíchov (min. 12min pěšky k nám, 3h zdarma). Pokud k nám pojedete autem, je NUTNÉ počítat s nárazovým hustým provozem zejména v okolních ulicích a mít tak dostatečnou časovou rezervu.

MHD

Ordinace je na příhodném uzlu hromadné dopravy Anděl - Na Knížecí. "M" Anděl výstup Na Knížecí, východ Ženské domovy, který není bezbariérový (bezbariérový je výstup z "M" směr Anděl).

Okolí

V přízemí budovy se nachází restaurace (jídelní židličky), nejbližší park Sady na skalce je v ulici Kováků, dále pak nad OC Nový Smíchov Park Sacré Coeur (dětská hřiště), dále pak na Štefánikově ul. Portheimka a přilehlý park na Nám. 14.října - všude se dá kočárkovat. 

Detašované pracoviště Brno 

Židenice-Zábrdovice

Do Brna jezdíme jednou za dva měsíce a k objednání je nutno se zapsat na pořadník klientek  

Duhový ráj

Okružní 433/1, 638 00 Brno-sever

+420 777 900 169

777900169@email.cz


Detašované pracoviště Praha 6 - Řepy

Provoz přerušen. Místo bylo pouze 15 min od naší stálé ordinace, což není zas až taková výhoda. Smysl by detaše měla na druhém konci Prahy. Po letech jsme se  tedy s Řepskou provozovnou rozloučili. Třeba se někdy zase vrátíme.