Kontaktujte nás

AMBULANCE  ANDĚL

Nastřelování náušnic BANY pro děti i dospělé 

LenkaMarie Šperlová, Mgr.

Ženské domovy, 2.patro, dv.č. 2.085

Ostrovského 253, 15000 Praha 5

Bankovní spojení 777900200/2010

Ordinační hodiny jsou čistě ORIENTAČNÍ, pracovní doba je POHYBLIVÁ dle objednávek, nelze ji nijak vymáhat

Pondělí  7:00 - 16:00    

Úterý      7:00 - 13:00

Středa    7:00 - 14:00

Čtvrtek   7:00 - 16:00  

Pátky      neordinujeme

+420 777 900 169

Zmeškaná volání vyřizujeme jakmile je to možné, VŽDY voláme zpět a někdy je to až po ambulanci. 

777900169@email.cz - neslouží pro omluvy termínu

Objednávky termínu přijímáme pouze telefonicky, nekomunikujeme žádnými textovými kanály (SMS, Mess, WA, VK, Skype aj.).

IČ 67963285

!!! POZOR !!!  nacházíme se v centru města, kde je dopravní situace nárazově přetížená, proto si PROSÍM, DÁVEJTE DOSTATEČNOU ČASOVOU REZERVU, s rekonstrukcí Barrandovského mostu od 15.5.2023 to bude ještě zajímavější

.

Informace k objednání 

další počteníčko pro toho kdo chce vědět další podrobnosti :-)  

Termín a místo objednání

V ambulanci Anděl náušničky aplikuje Mgr. Lenka-Marie Šperlová, které se přímo dovoláte na uvedený telefonní kontakt. Objednat se můžete telefonicky (SMS, Mess, WhatsApp a jiné komunikační kanály nereagujeme, rádi vás uslyšíme). V nastřelovací dny se dovoláte malinko hůře, věnujeme se klientkám. Po skončení ordinace voláme vždy nazpět, netřeba volat dokola :-) .

Termíny nemáme přeplněné, pokud jste alespoň trochu flexibilní, stačí volat jeden dva týdny před plánovaným terminem. Objednáváme od 7 hodin, kojence a mladší batolátka objednáváme maximálně do 13 hod (odpoledne již nejsou tak trpělivé). Tatínci se musí časově přizpůsobit dceři - je možnost přijít ráno a pak tatínek může do práce. Opravdu nemůžeme objednávat všechny na 11 hodinu, až se vyhajáme ;) Uvítáme spolupráci maminek, že budou ochotné si výjimečně přivstat. Výtky, že budou muset vzbudit mimčo, opravdu nejsou adekvátní. Mimi to ráno dávají naopak skvěle, cestou k nám si dají dvacet a od nás taky. Navíc takto vzbuzená miminka spolupracují nejlépe. Jsme ordinace, pracujeme tedy od 7 ráno do odpoledne nikoli od oběda do noci ;-) Sourozenci (pokud je hlídání), babičky, tety a Hujerovi mohou přijít, ale prosíme o zvážení, jde o zákrok ne o besídku ve školce. 

Info o nastřelování náušnic

Před návštěvou naší ordinace doporučujeme přečíst  veškeré informace o nastřelování náušnic. Informace o péči po nastřelení náušnic dostávají naši klienti v ordinaci. Personál není v bílém nemocničním oděvu, máme bílé pouze kalhoty a barevný top nebo halenu se zvířátky ;o) Dítě by mělo být starší 4 - 5 měsíců, kdy už nemá sevřené pěstičky, kterými si šmudlá kolem uší zejména při pláči a vztekání a je rozvinutější krční páteř a mimi nedělá želvičku (ramínka již nešťouchají do lalůčků). Dítě je celou dobu a maminky a v žádném případě se k nastřelení nesvazuje plenami!

Bezbariérový přístup  - kočárky

v budově je prostorný výtah, kam se vejde i kočárek pro dvojčata. S kočárky nelze vjíždět do ordinace ani její předsíňky (zavazuje nás k tomu provozní řád schválený Hygienickou stanicí hl.m. Prahy), zanecháváme je ve veřejné čekárně - chodbě. Stejně tak se do ordinace přezouváme - návleky. Kočárky je možno zamknout vlastním zámkem k zábradlí vedle vchodu do ordinace.

Pro vstup do ordinace s kočárky nebo s boty u nás neexistují výjimky! Což předpokládám, že každý chápe jako samozřejmost = hygienické normy ;)  

Omluva termínu, platba za služby

Omluvy přijímáme pouze telefonicky nebo formou sms (NE mailem!) a prosíme co nejdříve, jakmile tuto skutečnost zjistíte, protože máme maminky náhradnice a ony jsou připraveny na startovní čáře :o) 

Neomluvené klienty a omluvy těsně před sjednaným termínem, již opětovně neobjednáváme! Nevyužitý a neomluvený termín je zpoplatněn smluvní pokutou 400,-Kč.

Platební karty nepřijímáme. Ranní pacienty prosíme o malé bankovky. Bankovky hodnot 2000 a 5000 nejsme schopni brzy ráno rozměňovat, ale nůžky máme ;o) 

Kdy NEobjednávat k nastřelení

Je-li dítě mladší 4,5-5 měsíců,  při nemoci a teplotě nad 37°C (školkové frkání nevadí), den před a tři dny po očkování, v době sociální separace (dítko pláče, jen se na něj někdo cizí podívá). Ve věku mezi 1-2 rokem musí maminky počítat s tím, že holčičky u tečkování moc nespolupracují, nechtějí si nechat sáhnout na ucho a my na něj opravdu musíme sáhnout :). Zvažte objednání v tomto věku, pokud je dítě odtažité. Hroutíte se už jen z představy nastřelení - počkejte až se zocelíte. Dále u nadměrně senzitivních dětí (nepřiměřené scény, hysteričnost a apnoe), počkejte až bude statečnější. Očkování není k nastřelení vyžadováno, při neočkování ze zdravotních důvodů konzultujte nastřelení se svým lékařem, při neočkování ze svého přesvědčení, je rozhodnutí o nastřelení stejné, jako rozhodnutí o neočkování a je na rozhodnutí rodičů. Obecně není žádná přímá souvislost mezi očkováním a nastřelením. Nastřelit náušnice můžeme před očkováním kdykoliv, po očkování nejdříve za cca 3 dny. Omezení po nastřelení nejsou téměř žádná.

Parkování aut 

je možné za budovou Ženských domovů v ulici Za Ženskými domovy, jsou to parkoviště směrem k vlakovému nádraží, poplatek 30kč/hod, také je možné parkovat v okolních ulicích na  placených zónách (časově náročné místo najít) nebo kryté parkoviště OC Nový Smíchov (min. 12min pěšky k nám, 1h zdarma). Pokud k nám pojedete autem, je NUTNÉ počítat s nárazovým hustým provozem zejména v okolních ulicích a mít tak dostatečnou časovou rezervu.

MHD

Ordinace je na příhodném uzlu hromadné dopravy Anděl - Na Knížecí. "M" Anděl výstup Na Knížecí, východ Ženské domovy, který není bezbariérový (bezbariérový je výstup z "M" směr Anděl). 

Detašované pracoviště Brno 

POZASTAVENO!!!

INFO JE AKTUÁLNÍ  jaro 2023 není potřeba se dotazovat


Nastřelování v Brně je z důvodu problematiky Covid-19 pozastaveno!

Místo, kde jsme působili bohužel nepřekonalo pandemii. Služby budou obnoveny po zajištění vhodných prostor.  Přijímáme nabídky pronájmu prostor v Brně.

Duhový ráj

Okružní 433/1, 638 00 Brno-sever

+420 777 900 169

777900169@email.cz