Kontaktujte nás

AMBULANCE  ANDĚL Ženské domovy

Nastřelování náušnic BANY pro děti i dospělé 

LenkaMarie Šperlová, Mgr.

Ženské domovy, 2. patro, dveře se zajícem

Ostrovského 253, 15000 Praha 5

Bankovní spojení 777900200/2010 nebo přijímáme platby na tel. číslo

platba možná pouze v hotovosti

IČ 67963285

777900169@email.cz - objednávky přijímáme pouze telefonicky 

+420 777 900 169

Zmeškaná volání vyřizujeme jakmile je to možné, VŽDY voláme zpět a někdy je to až po ambulanci, nepoužíváme textové kanály (SMS, Mess, WA, VK, Teleg., Skype aj.)

Ordinační hodiny jsou ORIENTAČNÍ, pracovní doba je POHYBLIVÁ dle objednávek

Pondělí - čtvrtek   
 7:00 - 13:00   denně

 13:00 - 16:00  v tyto dny:  15.5., 22.5., 28.5, 3.6., 12.6.

Pátek   neordinujeme

!!! POZOR !!!  nacházíme se v centru města, kde je dopravní situace nárazově přetížená, navíc pokračuje další etapa opravy Barrandovského mostu, proto si PROSÍM, DÁVEJTE DOSTATEČNOU ČASOVOU REZERVU.

Personál je očkován (2/24) vakcínou Adacel (černý kašel, tetan, záškrt), aby nebyl rizikem pro Vaše děti, zejména neočkované.

.

Informace k objednání 

další počteníčko pro toho kdo chce vědět další podrobnosti :-)  

Termín a místo objednání

V ambulanci Anděl, náušničky aplikuje Mgr. Lenka-Marie Šperlová, které se přímo dovoláte na uvedený telefonní kontakt. Objednat se můžete telefonicky (SMS, Mess, WhatsApp a jiné chaty nereagujeme, rádi vás uslyšíme). V nastřelovací dny se dovoláte malinko hůře, věnujeme se klientkám, ale po skončení ordinace voláme vždy nazpět, netřeba volat dokola :-) .

Termíny nemáme přeplněné, pokud jste alespoň trochu flexibilní, stačí volat 5-10 pracovních dní před plánovaným termínem. Objednáváme od 7 hodin, na vyžádání je možno i před 7h. Kojence a mladší batolátka objednáváme maximálně do 13 hod (odpoledne již nejsou tak trpělivé). Bohužel nemůžeme objednávat všechny na 11 hodinu, až se vyhajáme ;) Uvítáme spolupráci maminek, že budou ochotné si výjimečně přivstat. Výtky, že budou muset vzbudit mimčo, opravdu nejsou adekvátní. Mimi to ráno dávají naopak skvěle, cestou k nám si dají dvacet a od nás taky. Navíc takto vzbuzená miminka spolupracují nejlépe. Jsme ordinace, pracujeme tedy od 7 ráno do odpoledne nikoli od oběda do noci ;-) Tatínci se musí časově přizpůsobit dceři - je možnost přijít ráno a pak tatínek může zvesela do práce. Sourozenci, babičky, tety a Hujerovi mohou přijít, ale prosíme o zvážení jejich počtu, jde o zákrok, ne o besídku ve školce. Školačky a ti co se nenarodili se zlatou lžičkou v puse a musí do práce, mohou přijít ráno před školou/prací nebo po obědě/odpoledne. V každém týdnu je odpolední ambulance jiný den, abychom vyhověli všem, kdo mají pravidelné aktivity. Bohužel podvečerní hodiny u nás nejsou možné.

Jednou za 2-3 měsíce míváme termín bez objednání, který je určen pro školní děti a starší, a dospělé. Obvykle v dny prázdnin nebo svátků a termín je vždy s předstihem vypsán na první straně našich www.

Info o nastřelování náušnic

Před návštěvou naší ordinace doporučujeme přečíst veškeré informace o nastřelování náušnic. Dítě by mělo být starší 4,5 - 5 měsíců, kdy už nemá sevřené pěstičky, kterými si šmudlá kolem uší zejména při pláči a vztekání a je rozvinutější krční páteř spolu s dostatečným držením hlavičky (ramínky si již nešťouchají do lalůčků). Pídě je celou dobu a maminky a v žádném případě se k nastřelení nesvazuje plenami!

Bezbariérový přístup  - kočárky

v budově je prostorný výtah, kam se vejde i kočárek pro dvojčata. S kočárky nelze vjíždět do ordinace ani její předsíňky (zavazuje nás k tomu provozní řád schválený Hygienickou stanicí hl.m. Prahy), zanecháváme je ve veřejné čekárně - chodbě. Stejně tak se do ordinace přezouváme - návleky. Kočárky je možno zamknout vlastním zámkem k zábradlí vedle vchodu do ordinace.

Vstup do ordinace s kočárky nebo s boty u nás není možný. Což předpokládám, že každý chápe jako samozřejmost = hygienické normy ;) 

Omluva termínu, platba za služby

Omluvy přijímáme pouze telefonicky nebo formou sms (NE mailem!) a prosíme co nejdříve, jakmile tuto skutečnost zjistíte, protože máme maminky náhradnice a ony jsou připraveny na startovní čáře :o) 

Neomluvené klienty a omluvy těsně před sjednaným termínem, již opětovně neobjednáváme! Nevyužitý a neomluvený termín je zpoplatněn smluvní pokutou 500,-Kč.

Platební karty nepřijímáme. Bankovky hodnot 5000 nejsme schopni brzy ráno rozměňovat, ale nůžky máme ;) 

Kdy NEobjednávat k nastřelení

Je-li dítě mladší 4,5-5 měsíců,  při nemoci (školkové frkání nevadí), den před a tři dny po očkování, v době sociální separace (dítko pláče, jen se na něj někdo cizí podívá). Ve věku mezi 1-2 rokem musí maminky počítat s tím, že holčičky u tečkování moc nespolupracují, nechtějí si nechat sáhnout na ucho a my na něj opravdu musíme sáhnout :). Zvažte objednání v tomto věku, pokud je dítě odtažité. Pokud patříte mezi mamnky, které nespatřují problém na pár vteřin přidržet hlavičku, aby se udělala značka, je možné se objednat i vdobě sociální separace. Také se neobjednávejte, pokud se hroutíte už jen z představy nastřelení - počkejte až se zocelíte, až na to bude odvaha a nálada. Dále u nadměrně senzitivních dětí (nepřiměřené reakce, hysteričnost a apnoe), počkejte až s věkem tyto stavy odezní. Očkování není k nastřelení vyžadováno, při neočkování ze zdravotních důvodů konzultujte nastřelení se svým lékařem, při neočkování ze svého přesvědčení, je rozhodnutí o nastřelení stejné, jako rozhodnutí o neočkování a je na rozhodnutí rodičů. Obecně není žádná přímá souvislost mezi očkováním a nastřelením. Nastřelit náušnice můžeme před očkováním kdykoliv, po očkování nejdříve za cca 3 dny. Omezení po nastřelení nejsou téměř žádná.

Parkování aut 

je možné v ulici Za Ženskými domovy, je to parkoviště směrem k vlakovému nádraží, poplatek 40kč/hod, také je možné parkovat v okolních ulicích na  placených zónách (časově náročné místo najít) nebo kryté parkoviště OC Nový Smíchov (min. 12min pěšky k nám, 1h zdarma). Pokud k nám pojedete autem, je NUTNÉ počítat s nárazovým hustým provozem zejména v okolních ulicích a mít tak dostatečnou časovou rezervu.

MHD

Nejsnazší a nejekologiičtějsí cesta k nám. Využijte metro, které má výstup na rohu naší budovy. 

Ordinace je na příhodném uzlu hromadné dopravy Anděl - Na Knížecí. "M" Anděl výstup Na Knížecí, východ Ženské domovy, který není bezbariérový (bezbariérový je výstup z "M" směr Anděl).