Nastřelování náušnic do ucha (lalůček, helix, trag) 

KRÁSA NA CELÝ ŽIVOT ...

Nastřelování náušnic je z technologie propíchnutí uší pomocí nastřelovací pistole, která ucho rychle a téměř bezbolestně propíchne a zároveň nasadí náušnici a uzavře ji. Nastřelení je rychlé, bezbolestné a zanechává dírky dokonale rovné (proti píchání kanylou či jehlou), které nekrvácí a k její hnisání dochází velmi zřídka kdy. Nastřelování je tedy naprosto ideální pro děti, ale samozřejmě i pro dospělé.

K nastřelování se používají nastřelovací, sterilně baléné náušniče, které jsou vyrobeny nejčastěji z chirurgické titanu, oceli a někdy jsou potaženy 24karátovým zlatem, čímž získají zlatý vzhled. Jako další materiál pro výrobu nastřelovacích náušnic používá plast (bioplast, lékařský plast). Žádné z nastřelovacích náušnic neobsahují zdraví škodlivé látky a splňují potřebné hygienické a bezpečnostní požadavky. Balení náušnic je sterilní a při jejich aplikaci nedochází k žádnému kontaktu s rukou osoby, která náušnice nastřeluje. Jsou testovány státní zkušebnou a je na ně vystaveno Prohlášení o shodě.

Náušnice se běžně umisťují do středu lalůčku ucha, ale je možné nastřelení náušnice na helix nebo tragus ucha a nastřelení nosu.

V naší specializované ordinaci náušnice nastřeluje vyšší magisterský zdravotnický personál s osvědčením k porušování kontinuity lidské kůže a více jak 25 letými zkušenostmi.