Hygienický standard COVID-19

Prosím o seznámení s hygienickým minimem, který nám zůstal po pandemii Covidu. - do ordinace smí vstoupit s dítětem max. dvě osoby opatřené ochranou dýchacích cest (řídí se dle momentálního opatření), tzn. že babičky, sourozenci, kamarádi zůstanou v čekárně, lépe však doma; ambulance je malá a vyšší počet osob není možný.

- před vstupem je nutno umýt ruce mýdlem na wc na chodbě (umyvadlo v ordinaci není), zout obuv nebo použít návleky (připraveny v ambulanci), kočárky zůstávají v čekárně (na chodbě); po vstupu do ambulance budete vyzváni k dezinfekci rukou, kterou vám nabídneme. 

- hračky v ordinaci sloužící k odlákání pozornosti, jsou na jedno použití, po té se dezinfikují; můžete přinést své hračky k odlákání pozornosti (doporučujeme nové nebo neznámé hračky, někdy je dálkové ovládání a klíče daleko zajímavější než hračka) nicméně hraček máme plno;

- Přijďte včas!!! Když se něco přihodí hned volejte (někdy se klienti prohodí, někdo mešká, někdo je až moc brzy na místě), především počítejte s nárazovou dopravou v centru města (oprava Barrandovského mostu) a také s tím, že nehoda v plence těsně před odchodem z domu je častým zpestřením a maminka by s tímto měla počítat a tedy časová rezerva je u dětí nutností a není pro nás překvapením!!! V krajním případě se může stát, že již nebudete obslouženi, jelikož čas vyhrazený Vám již uběhl a budete povinni uhradit pokutu za nevyužití objednaného termínu, která činí 400,- Kč, stejně, jako když se bez omluvy nedostavíte.

Náušnice, které si u nás vyberete, jsou v ceně nastřelení (cca 100druhů) a ty budeme aplikovat. Po prvotním hojení je vyměníte za své náušnice nebo je ponecháte dle svého uvážení. Vzorník náušnic je v ordinaci nebo zde na www. Čtěte sekci: služby - vše o nastřelování náušnic. Zejména doporučujeme nastudovat péči po výkonu, na místě péči samozřejmě připomeneme a vyjasníme případné dotazy; poučení po nastřelení naleznete zde;

Objednáním se k aplikaci náušnic souhlasíte s výše uvedenými podmínkami.

Těšíme se na Vaši návštěvu!

Platba je možná pouze v hotovosti!